НОВА ПОБЕДА СЕНИОРА

Наши сениори, уствари јуниори, опет су показали да се потпуно заслужено налазе у плеј-офу. У гостима су савладали Веба баскет са 73:65. Резултат је био изједначен само у првој четвртини, а после појачане одбране у другој четвртини, све време, до краја утакмице, се бранио вишак од десетак кошева разлике, без велике наде за противника да било шта може да промени. Следеће суботе, у нашој хали, у последњем колу дочекујемо екипу Флеша, односно бранимо 15 разлике са колико смо их победили на њиховом терену, како бисмо били испред њих на табели, односнона 6-ом месту у лиги. Наравно да ће наши дечаци ићи на победу и да им не пада на памет пораз са било каквом разликом. Ово је заиста изванредан успех ове младе екипе, с обзиром да смо једино ми у целој лиги у Србији ( све регионалне групе ) без иједног играча који нема право наступа играња за јуниоре. Има младих екипа, што нас заиста радује, али свака од њих ипак има по неког искуснијег играча, сениора, који на себе преузима одговорност у битним моментима утакмице. Ми смо имали поверења у наше јуниоре и њима смо препустили ту одговорност а они нас нису разочарали. Свака част момци!