ЈОШ ЈЕДАН НАШ ТРЕНЕР СА ДИПЛОМОМ
Веома смо поносни што је још један наш тренер стекао тренерску диплому највишег степена. А поготово што се ради о нашем „детету“, бившем играчу, који је по завршетку играња за наш клуб уписао Високу здравствену и спортску школу и упоредо током целог студирања радио у нашем клубу као помоћни тренер у млађим селекцијама, под менторством најјискуснијег Златка Полака. Наш Никола Вучинић јуче је одбранио дипломски рад са темом: „Одбрана човек на човека“ са чистом оценом 10. Честитамо Николи успешан завршетак једног великог животног посла и започињање следећег, овог пута у улози главног тренера, јер му сада диплома и црвена кошаркашка лиценца то омогућавају.


