SJAJNA KOŠARKAŠKA PREDSTAVA I JOŠ JEDNA POBEDA NAŠIH JUNIORA

kk-zarkovo-logo

Utisak svih koji su juče u našoj hali gledali dvoboj dve, do juče,  neporažene ekipe u juniorskoj ligi, Žarkovo i Beko, je da odavno nisu gledali kvalitetniju i interesantniju utakmicu. Utakmica za uživanje, pre svega zbog dobre igre i sjajnih poteza igrača obe ekipe, sportskog ponašanja svih aktera i publike, ali i sjajne arbitraže sudija koji sude najviši srpski košarkaški rang.  Naši igrači su u utakmicu ušli u malom grču, što je protivnik znao da iskoristi i lagano prešao u vodstvo, držeči ga sve do sredine druge četvrtine, kada Đoletovi igrači počinju da igraju na način na koji su nas navikli cele sezone- agresivna odbrana sa puno pomaganja i rotacija iz čega onda veoma često slede lagani koševi iz kontre. Brzo se minus istopio i došlo se do plusa od 10 koševa koje je  do kraja utakmice stalno variralo ali vodstvo protivniku se više nije dozvolilo. Krajnji rezultat je bio 92:89 za naše dečake, kojima će ova pobeda mnogo značiti za dodatno samopouzdanje u nastavku prvenstva. Sve pohvale, pored naših igrača zaslužuju i protivnički juniori i njihovi treneri za priređivanje ovako  lepog košarkaškog doživljaja.