POBEDE PIONIRA I KADETA

Pioniri Nenada Trunića su sa pobedom protiv Cerak u gostima od 56:71 i teoretski obezbedili prvo mesto u grupi i prolazak u kvalitetniju ligu. Sve čestitke ovim dečacima i njihovom treneru sa nadom da će i u nastavku takmičenja nastaviti sa pobedama i dobrim igrama. Kadeti su, takođe sa gostovanja, u Bariču protiv ekipe Aba, doneli dva nova boda. Krajnji rezultat od 56:71 nije pravi odraz snaga ove dve ekipe i sigurni smo da će na domaćem terenu ta razlika biti mnogo veća. Treba naglasiti odličnu igru Mladena Vujića koji je bio dominantna figura ovog meča ali, na žalost, to je smetalo sudijama ( inače klupskim komšijama ) i zapisničkom stolu  te su mu dozvolili da igra samo dvadesetak minuta.

Juniorska utakmica protiv ekipe Zvezda biće odigrana u subotu u našoj hali sa početkom u 17:00 pošto je sala Filozofskog fakulteta u kojoj Zvezda igra zauzeta.