JUNIORIMA I PIONIRIMA UTAKMICE SLABIJE OD TRENINGA

Naša pionirska ekipa, koju trenira Prof. Nenad Trunić, završila je prvi deo takmičenja trijumfom protiv ekipe Vizura sa 21:113. Sama razlika govori koliko je igranje ovakvih utakmica  besmisleno. Treba pohvaliti naše dečake za svih 6 pobeda u isto toliko utakmica sa prosečnom razlikom od 48 koševa po utakmici. Njima i treneru zaista sve pohvale a Košarkaškom savezu tema za razmišljanje da li se zaista bave poslom za koji su plaćeni i gde im je poverena velika odgovornost. Neko bi sa strane pomislio da neko namerno smišlja organizaciju lige na ovakav način ne bi li se košarka unazadila još više. Nadamo se da će u nastavku takmičenja naši dečaci imati jače protivnike i puno kvalitetnih utakmica i da će iz njih izaći kao pobednici.

Juniori su u veoma sličnoj utakmici pobedili ekipu Zvezde sa 33:82 i to je bila idealna prilika da trener Đokić pruži šansu igračima koji inače imaju malu minutažu u seniorskoj ekipi. Osim radosne činjenice da se niko nije povredio ( već 4 igrača su povređena ili bolesna i neće igrati sutra za seniore ) na ovoj utakmici nije bilo ništa vredno pomena.

U svakom slučaju čestitke dečacima zbog dobrog odnosa i ukazivanja poštovanja protivniku.