СРАМНО ИЗДАЊЕ СЕНИОРА ЗАЧИЊЕНО ТУЧОМ

На нашу тугу и жалост, сениори су нас ове сезоне навикли на негативне резултате и рекорде. Али таман када смо се свикли на поразе, и беспомоћно се помирили са њима, синоћ је забележен нови рекорд у поразу сениорске екипе. Изгубили смо од Реала код куће са 65:97, и можемо слободно рећи да треба да будемо задовољни са тих „само“ 32 разлике у противничку корист. Овако наши сениори имају реалне шансе да до краја сезоне још више повећају негативни рекорд и да пробају да изгубе можда са целих 50 кошева и тако поставе рекорд за сва времена. Али то није све. Иако смо већ у првој четвртини губили 20 кошева разлике, односно у последњој, 6 минута пре краја утакмице, 40 кошева разлике, стигли смо и да се потучемо са противником. Можемо да разумемо наше играче јер је била неизвесна утакмица као и резултат од само 40 разлике за противника а ту је онда тешко сачувати живце јер једна лопта одлучује. Наш клуб се извињава свим актерима ове утакмице ( и противничким играчима који су учествовали у тучи ) као и онима који су дошли да гледају утакмицу, а посебно нашим навијачима, због срамног издања и понашања наше екипе. Свакако ће убрзо стићи заслужена казна из кошаркашког савеза којој ће се и клуб придружити. Али синоћну срамоту ћемо тешко маскирати са парама.