СЕНИОРИ УСПЕШНО ОТПОЧЕЛИ НАСТАВАК СЕЗОНЕ

kk-zarkovo-logo

Иако још увек наши сениори не могу да комплетирају екипу, што због короне, што због повреда ( тако је уосталом од почетка сезоне ), успели су да остваре веома важну победу у наставку такмичења, односно плеј-ауту, против екипе Раднички из Обреновца. Наш клуб је по први пут у овој ситуацији, односно у групи 8 екипа од којих испадају 3 у нижи ранг такмичења, и свака победа је невероватно важна, односно било који пораз може веома скупо да кошта и да упропасти целу сезону. На сву срећу, синоћ се то није догодило и играчи Дејана Ђокића су од првог минута кренули озбиљно и концетрисано тако да су веома брзо стекли предност од десетак кошева и држали је добар део утакмице. Наравно, догодило се оно што је карактеристика ове младе екипе, пад у игри односно концетрацији, када је промашено невероватно много лаганих шутева и зицера тако да, уместо да  је противник из Обреновца буде „нокаутиран“ он је  у последње минуте утакмице ушао са великом шансом за преокрет и победу. Ипак је победа заслужено отишла нашим момцима ( 73:67 ) и честитамо им на томе уз наду да нам у следећим утакмицама неће тестирати живце на овај начин.